Miot E- planowany na wiosnę 2020

Elvis   &   Rasha

Ridgedogs In Love With

Norwegian Champion
Sweedish Champion


ur. 30/11/2013
69 cm
HD A,
ED 0,
LTV clear,
EOAD clear,
DM clear,
JME clear,
Hemophilia clear


Elvis
to pies którego obserwowałam od czasu jego młodości. Ma doskonały charakter, jest bardzo przyjacielski do ludzi ale również do innych psów, co jest dla nas niezwykle ważne. Jest też wyjątkowy z innego powodu, ma w swoim rodowodzie przepięknego psa - Sputnika, który zachwycał mnie od zawsze, oraz innych cenionych przeze mnie przodków. Elvisa poznałam osobiście, goszcząc w domu jego hodowcy i obserwując jego charakter.
Wybrałam go dla Rashy z kilku powodów. Jest dłuższy w proporcjach, elegancki, ma dłuższe łapy, lekką głowę i dłuższe niż Rasha podudzie. Dzięki genom ojca, mam również nadzieję że nie stracimy pięknego frontu Rashy.

CHagiga Sangoma

Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski
Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2017
V-ce Młodzieżowy Zwycięzca Europy 2017


ur. 21/04/2016
64cm
HD A/A,
ED 0/0,
OCD 0/0
spondyloza neg,.
LTV positive.
EOAD clear,
DM clear,
JME clear,

Rasha jest ulepszoną wersją swojej mamy. Ma radosny, ekspresyjny i zrównoważony charakter, Jest otwarta i przyjacielska. Jej budowa i ruch znajduje uznanie sędziów. Ma przepiękny front, który dość rzadko można spotkać u dzisiejszych psów, dość mocną kość i głowę, oraz mocne umięśnienie. Postanowiłam zrównoważyć jej mocniejszą budowę eleganckim psem, który wydłuży mięśnie,mam nadzieję doda trochę długości również w łapach, przedłuży podudzie. I co najważniejsze, pozwoli utrzymać i wzmocni front.