Szczeniak od nas?

Oddając szczeniaka nowym właścicielom, chcemy mieć pewność, że będą potrafili się nim zająć, posiadają pewną wiedzę o rasie i będą mieli dla niego czas. Dlatego chcemy ich wcześniej poznać, osobiście lub w przypadku osób z zagranicy - przez email. Pragniemy także utrzymywać stały kontakt z właścicielami i otrzymywać wiadomości o tym, jak czują się nasze maleństwa. Najważniejszą rzeczą jest to, aby otrzymywały dużo miłości i czuły się pełnoprawnym członkiem rodziny.


Nasze psy są naszymi przyjaciółmi, dzielą z nami nasz dom. Nie wierzymy że szczeniakom może wyjść na dobre mieszkanie w kojcu na zewnątrz. Nasze szczenięta są karmione i wychowywane w domu, dobrze zsocjalizowane z ludźmi i przyzwyczajone do domowych hałasów. Dzięki temu szybko przystosowują się do nowego miejsca i są doskonałymi towarzyszami. Chcesz wiedzieć więcej - zapoznaj się z naszym programem hodowlanym.

Co otrzymujesz?

Psy używane w hodowli zostały prześwietlone pod kątem dysplazji i są w znakomitym zdrowiu. Są również wolne od alergii, i przebadano im poziom hormonów tarczycy.

Szczenięta będą przebadane przez weterynarza, odrobaczone, po pierwszej serii szczepień. Oczywiście będą też zarejestrowane w ZKwP i będą posiadać tatuaż, książeczki zdrowia oraz metryki do wystwienia rodowodu.

Nasze maluchy są objęte Programem Wczesnej Stymulacji Neurologicznej, który zapewnia im lepszy rozwój pod względem reakcji na stres, opanowania i reakcji na nowe bodźce.

Wszystkim naszym szczeniętom wykonujemy testy osobowościowe Volharda (Puppy Aptitude Test), co pomaga nam dobrać szczenię o odpowiednim charakterze dla konkretnego właściciela (bardzo ważne w przypadku rodzin z małymi dziećmi!).

Otrzymasz kompletne instrukcje odnośnie karmienia i opieki nad szczeniakiem. Możesz również otrzymać materiały o zasadach szkolenia psa. Służymy także pomocą i radą w każdej potrzebie.

Z każdą rodziną podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, określającą warunki nabycia psa.

Otrzymasz szczere informacje o zdrowiu wszystkich szczeniąt w miocie, również w trakcie ich dorosłego życia.

W każdej chwili możesz liczyć na naszą pomoc, nawet w drobnych sprawach. Utrzymujemy stałe kontakty z właścicielami i troszczymy się o maluchy także po opuszczeniu naszego domu. Rodzina naszych szczeniaków, to jak nasza rodzina :)

Organizujemy przynajmniej raz w roku spotkanie naszych szczeniąt i ich właścicieli. Będzie to okazja, aby porównać jak rozwijają się psy, wymienić doświadczenia związanie z ich wychowaniem, oraz aby miło spędzić czas.

Jeśli jesteś zainteresowany wystawianiem psa, możemy ci w tym pomóc, lub możemy sami go wystawiać.

Czego my oczekujemy ?


Że znasz podstawowe wymagania rasy i zdajesz sobie sprawę co oznacza decyzja o nabyciu psa.

Zapewnienia psu właściwych warunków życia, dbania o jego higienę, żywienie i zdrowie.

Dbania o właściwy rozwój psychiczny psa, poprzez szkolenie i właściwe metody układania.

Utrzymywania z nami kontaktu i cierpliwości przy odbieraniu naszych telefonów z pytaniami.

Informowania nas o zdrowiu psa w trakcie całego życia, zwłaszcza w przypadku problemów.

Możliwości odwiedzenia malucha.

Jeśli z jakichkolwiek względów pies nie będzie mógł u Ciebie zostać, oczekujemy że trafi z powrotem do nas.

Dotrzymania pozostałych warunków umowy.